Niedzielna prasówka: Nasi w "Logo"

Dzień dobry! Przy niedzieli, przed południem, przy musli bakaliowym, chcemy Wam przedstawić efekty niedzielnej prasówki - tym razem piszemy o magazynie "Logo", a to dlatego, że dołożyłyśmy swoją maleńką cegiełkę do lutowego numeru. Jakość zdjęć także bardzo śniadaniowa, ale mam nadzieję, że wybaczycie - niedzielny leniuch kazał fotografować komórką...
____________________________________________

Gdyby nas obudzić w nowy o północy i kazać z pamięci recytować nazwy modowych magazynów, pewnie w zestawie każdej prędzej czy później pojawiła się nazwa "Avanti". Mamy do tego magazynu z Leną stosunek bardzo ciepły, bo bardzo lubimy ich portal Avanti24 i konkursy, w których co jakiś czas udaje nam się "zaistnieć" ;)

"Avanti" ma, o czym może nie wszystkie dziewczyny wiedzą, swój męski odpowiednik. Mowa o magazynie "Logo", wydawanym (podobnie jak Avanti) przez Agorę. W "logo" jest co prawda dużo tekstów o tehnologii, podróżach, samochodach (świetnie się to zresztą czyta), są i wywiady z pięknymi paniami. Gazeta ostatnio jednak pozazdrościła starszej siostrze modowej tematyki i postanowiłsa (na prośbę czytelników zresztą) zamieszczać więcej mody, zarówno tej z polskich sklepów, jak i z pokazów. W ramach premiery nowej rubryki redaktorzy poprosili o pomoc w doborze najlepszych setów z pokazów i postanowili ubrać swoich modeli podobnie tyle, że używając ciuchów z polskich sieciówek. Pełna dostępność ubrań i w miarę niska cena - o to chodziło."Logo" poznało się i na nas - redaktorzy wybrali set Iceberga zaproponowany przez Lonę, znaleźli podobne ubrania w polskich sklepach i wystylizowali swojego modela a la Iceberg. Jak to wyszło, pozostawiam Waszej ocenie, na pamiątkę zamieszczam stronę lutowego numeru, w którym znajdziecie zarówno wybór Lony, jak i jej komentarz do setu z pokazu.

A tak już całkiem prywatnie powiem Wam, że w kolekcji Iceberga, równie jak ubrania (pieknych zestawów w kolekcji spring/summer 2012 bylo znacznie więcej) uznanie zyskał model - niezwykle estetyczny, nieprawdaż? ;)))

Test i foto: Lona

4 komentarze:

 1. model super ;)  xoxo,
  http://www.myblondhair.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuje za odwiedzinki :) !!

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny blog:) Będę tu często zaglądać :) + dodaję do obserwowanych i zapraszam do mnie :) POZDRAWIAM CIEPLUSIO

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny blog.
  Obserwujemy.?
  nowy post ; )Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń