Jutro metamorfozy! + Wyniki konkursu Gillette

No i zaczęło się - odliczamy już godziny do startu naszej wiosennej metamorfozy w Fashion House Outlet Center :) Po raz pierwszy tandem Lena&Lona pod szyldem bloga "Bless the Mess" będzie pracował nam wizerunkiem kilkunastu kobiet. Dziewczyny mają lat od 19 do 62, różne sylwetki, różne preferencje i charaktery. Z tego co wiemy, są już po metamorfozach fryzjerskich (konsultacje, koloryzacja, cięcie i zabiegi relaksujące), a jutro czekają je zabiegi na ciało, make-up no i... bieganina po sklepach w naszym towarzystwie ;))) Nie możemy się doczekać, aż weźmiemy je w obroty ;) Dzisiaj wieczorem robimy jeszcze ostatni nalot na sklepy w Fashion House i dopinamy szczegóły organizacyjne. A jutro, punkt jedenasta, zaczynamy metamorfozy! Do zobaczenia dziewczyny :*

ps: Jeśli mieszkacie w pobliżu, to Was również zapraszamy do Fashion House'a! Organizatorzy zapewniali nas, ze porady od specjalistów może dostać każdy:)


Zdajemy sobie jednak sprawę, że część z Was wyczekuje intensywnie wyników konkursu z Gillette Venus Pro Skin i nie może się doczekać informacji, czy też czasem pan kurier nie przywiezie jej jednego z trzech kuferków wypełnionych kosmetykami Venus. A zatem, nie trzymajmy już nikogo w niepewności, oto wyniki konkursu "Nogi w akcji" i zdjęcia trzech równorzędnych laureatek pierwszego miejsca:


- Zosia S.
i jej nogi wskoczyły do wielkiej kolorowej tuby i podskakiwały, co tak nas rozbawiło, że nie możemy się oprzeć i nie nagrodzić tego zdjęcia. Sami zobaczcie: nogi, są, aktywność jest, wiosna też, a całość tak absurdalnie zestawiona, że aż wdzięczna. Super!


- Uśka i jej nogi podczas wspinaczki. Nagrodziłyśmy z trzech podowów. Po pierwsze widać, że nogi są w znakomitej formie i widzimy, że Uśka wie doskonale, jak się o nie dba. Po drugie aktywność - zwyczajnie zazdrościmy niezwyczajnego hobby! Po trzecie - walory estetyczne okoliczności przyrody uwidocznione na zdjęciu - wobec takiego błękitu nieba nie da się przejść obojętnie!
- Joasia
i jej nogi podczas rowerowej wyprawy po lesie. Było sporo zgłoszeń "rowerowych", postanowiłyśmy wybrać naszym zdaniem najładniejsze - a u Joasi jest piękna zieleń lasu, która faktycznie wygląda bardzo wiosennie, jest aktywność niewymuszona i z przyjemnością, jest także zabawne przesłanie na t-shircie, które, choć co prawda bezpośrednio nie ma wpływ na samą czynność jazdy na rowerze, ale na pewno poprawia humor towarzyszom wycieczki :)


Dziewczyny, serdecznie gratulujemy! Każda z Was otrzyma zestaw kosmetyków widoczny na zdjęciu. Aby firma Gillette Polska mogła Wam go wysłać, prześlijcie proszę do dnia 31 maja na nasz adres: kontakt.lenalona@gmail.com Wasze pełne dane do wysyłki: imię, nazwisko, adres a także numer telefonu (dla kuriera). My podeślemy je Ewelinie z Gillette, koordynatorce naszej zabawy ze strony sponsora nagród.


Gratulujemy raz jeszcze!

Lena&Lona

7 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Elwira nie smutaj plisss, serducho mi się łamie, że nie mogłyśmy i Ciebie nagrodzić, ale będzie kolejna szansa w poniedziałek :D
   Lona

   Usuń
 2. gratulacje dziewczynki! niech wasze nogi beda jeszcze gladsze po dostaniu nagrod :) :D

  OdpowiedzUsuń
 3. czekam na jutrzejsza metamorofoze i gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję!! Zdjęcie z tubą jest mega:)

  OdpowiedzUsuń