A koszulka Roberta Kupisza wędruje do...

Wybiła godzina zero, już nie możemy się dłużej ociągać, a Was trzymać w niepewności. Nasza akcja z Pinspire oficjalnie dobiega końca i prezentujemy naszego zwycięzcę. A w zasadzie zwyciężczynię - Paulę Augustyn. Jej galeria przypadła do gustu nie tylko nam, ale również twórcom portalu Pinspire. Wyróżniał ją przede wszystkim pomysł. W galerii oglądamy klimatyczne fotografie w czerni i bieli, tylko lekko oprószone czerwienią. Ujęła nas skromność, konceptualizacja i to, że Polska to nie tylko krajobraz, smak, ale także piękne umysły.

Tak wygląda praca naszej laureatki. Uwierzcie, że wybór nie był łatwy, gdyż w każdej z galerii znalazły się perełki, świetne pomysły, a przede wszystkim moc inspiracji.

Paula, skontaktuj się z nami jak najszybciej (kontakt.lenalona@gmail.com), a wcześniej pomyśl, który t-shirt najbardziej Ci odpowiada. Poniżej prezentujemy wzory koszulek, a więcej inspiracji na stronie Mostrami. Nagrodę ufundowała firma Pinspire, za co serdecznie dziękujemy.Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy pięknych pomysłów. Oglądanie Waszych galerii (także tych podesłanych drogą e-mailową, kiedy portal Pinspire miał awarię) sprawiło nam dużo radości. Dziękujemy raz jeszcze i zapraszamy do kolejnych konkursów.

Lena&Lona

16 komentarzy:

 1. faktycznie, rewelacyjny pomysł!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. FAKTYCZNIE WYGLĄDA SPÓJNIE - LECZ KOJARZY SIĘ JAKOŚ ŹLE, ZE ZDJĘCIAMI Z NAGROBKÓW..., PLR -EM... CAŁOŚĆ JEST TAKA POMPATYCZNA... ALE MOŻE TYLKO JA TO TAK ODBIERAM?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też mi się tak skojarzyło! tak.. smutno :P

   Usuń
  2. wiecie, że nawet nam to nie przyszło do głowy?;)
   Choć klimat zadumy i refleksji się unosi nad owym albumem. Ale przez mix postaci i rzeczy, które widzimy (obok siebie choćby pierogi, Coma, Miłosz i modelki) sprawiają, ze akurat nie czujemy patosu:D

   Usuń
 3. Mega!!!!!!! rewelacja!!!!

  ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★
  całusy!!!! i zaparszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 4. dzięki za odwiedziny i komentarz;0 zapraszam częściej;)
  a co do muzyczki, to podsyłam linka, tam wszystko sobie możesz zrobić i wmontować na bloga;p
  http://scmplayer.net/

  OdpowiedzUsuń
 5. gratulacje, pięknie to skompletowała.. miło się patrzy.

  OdpowiedzUsuń
 6. gratuluję, nagroda świetna :) / www.Murphose.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. uwielbiam ten jego projekt! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Piekne koszulki, też od początku nie byłam do nich przekonana ale w niektórych stylizacjach wyglądają bossko ! :)
  Zapraszam do mnie http://kasjaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. zdecydowanie należała jej się wygrana, fajny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 10. No cóż, na pewno jest trochę przykro, że się nie wygrało, bo posiadać taką koszulkę w swojej kolekcji to naprawdę świetna rzecz. Jednak gratuluję zwyciężczyni, bo miała naprawdę świetny pomysł i się napracowała :)

  OdpowiedzUsuń