Anioł czy diabeł? Wygraj 3 komplety bielizny!

 A może słodka dziewczyna z sąsiedztwa, albo narzeczona marynarza? Jaki wizerunek wybrałabyś w walentynkowy wieczór? Ot zagwozdka! Hmmm, może świadomość, że kuszący komplet bielizny (a dokładnie trzy) z najnowszych kolekcji chcemy podarować Ci za free, nieco ułatwi wybór walentynkowego wcielenia?  


NAGRODY
Trzy zestawy bielizny (wszystkie widoczne na zdjęciach powyżej) Gorteks lub Caprice, w dowolnie wybranym rozmiarze (biustonosz + figi/stringi/szorty). Wartość zestawu ok. 100 PLN.

[edit] WYNIKI
Kochani dziękujemy za tak liczny udział w konkursie. Wybrałyśmy 3 naszym zdaniem najlepsze zgłoszenia, a ich autorki prosimy o szybki kontakt mailowy: kontakt.lenalona@gmail.com. Dostaniecie instrukcje, jak odebrać bieliznę :) A oto prace i nazwiska laureatek:


KOMPLET NR 1 (BIAŁY)
Numer 1 czyli Delikatny Anioł pasuje własnie do mnie, ponieważ jestem pewna że gdy założę ten zestaw 14 lutego to wszystkie diabelskie moce dadzą sobie spokój z ciągłymi próbami przeciągania mnie na swoją ciemną stronę. Od tej pory mogłabym być grzecznym i potulnym stworzeniem, które nie będzie stwarzac ciągle wszystkim problemów. Moja rodzina a przede wszystkim narzeczony dziękowałby Wam do końca świata za taką przemianę :D
Kinga Grabkowska


KOMPLET NR 2 (CZARNY)
W zestawie zmysłowej diablicy obalę teorię heliocentryczną... Udowodnię wtedy, że cały wszechświat kręci się wokół mnie!!!
Anna Kornacka


KOMPLET NR 3 (BIAŁO-NIEBIESKI)
Czasami marzę o rzeczach przyziemnych! Ale w te Walentynki chciałabym sięgnąć chmur - dosłownie i w przenośni. Jesteśmy tylko my! Nie liczy się nic! Podróżujemy po chmurach! Przemierzamy je jedna po drugiej przy każdym pstryknięciu palcami! Z chmur oglądamy najpiękniejsze miejsca świata! Leżymy na chmurach nad wyspami greckimi! Pijemy szklanki wody na chmurach nad Saharą! Zanurzamy się w chmurach nad Alaską! Smakujemy sushi na japońskim niebie! Czujemy islandzki wiatr we włosach! Marzą mi się Walentynki spędzone na bujaniu w obłokach! Dosłownie i w przenośni :) Bo przecież najważniejsze to marzyć! Z tym kompletem to jest możliwe! STOP!
Ewelina JaroszczukRegulamin konkursu jest dostępny w aplikacji czyli TUTAJ>


8 komentarzy:

 1. Zastanawia mnie parę rzeczy:
  1. W zasadach konkursu napisane jest, że wyłaniacie 0 zwycięzców - ??
  2. piszecie, że wybieracie najciekawsze odpowiedzi, a w regulaminie napisane jest dość pokrętnie, że trzeba spełnić warunki (czy jednym z tych warunków jest zebranie największej liczby "lajków") oraz ta najciekawsza wybrana odpowiedź.. To jak w końcu?
  Nie próbuję tutaj niczego udowadniać ani nic - po prostu chcę wziąć udział w konkursie, a nie jestem przekonana do końca co mam zrobić :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie nie nie, regulamin jest poniżej, o tu: https://apps.facebook.com/click_poem/page/regulamin/?fanpage=188

  Niestety aplikacja jest tak napisana, że te zasady się pojawiają przed wejściem dalej w regulamin i nie ma opcji ich wyłączenia. Dlatego najlepiej je zignorować i trzymać się regulaminu, w otórym jasno piszemy, że głosowanie się nie liczy, a decyduje jury czyli my :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja nie mam fb....;/ szkoda, bo przygarnęłabym ten czarny komplecik;)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny konkurs ;) mi się marzy ten niebieski.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie podoba mi się, że w zasadach jest napisane, że "Zwycięzców konkursu wybierają użytkownicy. Decyduje liczba oddanych głosów." a w regulaminie podajecie, że: "Nagrodę otrzymują 3 osoby wybrane przez Organizatora (najlepsze odpowiedzi)."

  To jest wprowadzanie w błąd uczestników konkursu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od samego początku pisałyśmy, że to my wybieramy laureatów konkursu, nie liczba głosów. I pisałyśmy, że zasady obowiązujące znajdują sie w regulaminie. To, że gotowa aplikacja ma pewne opcje, których się nie da wyłączyć (stąd głosowanie przy zgłoszeniach) nie zmienia faktu, że od początku jasno informowałyśmy, na jakich zasadach będziemy wyłaniać zwycięzców.

   Usuń