Od zera do blogera!

Wybór piwa w Małpce przyprawia o zawrót głowy!
Miniona środa (24.03) miała smak jagodowego piwa z Białej Małpy, Frugo i pasji blogowej. O zwartej i gotowej do podbicia świata grupie Blosilesia wspomniałam, zachwalałam i na dodatek zapraszałam do polubienia fanpejdża. Tym razem młodzi i zdolni, w tym także Bless the Mess, zaproponowali i zrealizowalo spotkanie poświęcone tematyce blogowej. No i się działo!



Tomasz Lach intrygował publiczność rozlicznymi stwierdzeniami o tym jakoby blogerzy byli "sprzedajnymi dziwkami", Mateusz Ochman wyjawił tajemnicę, że podczas obrad kardynałów w Rzymie pamiętnego 13 marca, on miał już walizką spakowaną i chciał wprowadzać się do Watykanu. Na deser Kuba Nagórski stwierdził, że i tak jest nas wszystkich za mało w social mediach i trzeba popracować, szczególnie nad własną marką.
Oczywiście - żartuję. Poza anegdotkami panowie podzielili się tzw. know how dotyczącego blogowania, użytkowania socialu i pasji pisania. O tym co się lubi. Pod gradobiciem pytań znaleźli się wszyscy ci, którzy mówili o blogach i finansach.... Kwestia, jak zwykle, kontrowersyjna.

Spotkanie zakończył Hyde Park prowadzony przez Dagmarę. Na scenie, przez kilka minut, prezentowali się blogerzy - Kokopelia, Aniesbrand, Slonecznybalkon, Jak zdobyć dziewczynę. Wszyscy z wielką pasją, zaskakującymi tematami i luzem, godnym prawdziwego blogera.

A ja, Lena, wraz z Michałem zabawialiśmy publiczność i prowadziliśmy spotkanie. Świetna publika, chłonna wiedzy, komentująca na bieżąco, nie owijająca w bawełnę, była w zasadzie ostatnim z uczestników całego wydarzenia. Było... Przednio! Do zobaczenia na warsztatach.

Tomasz Lach odpowiada na grad pytań
Publika zgromadzona!
Rzut oka na zewnątrz - cudny klimat czerwonej cegły
Mateusz Ochman z mą obstawą
Kto się znajdzie na zdjęciu?:)
A na deser...Frugo!

Samo rozdawania poprawiało humor ;)

10 komentarzy:

 1. bardzo chciałam być, bo temat przydatny trochę w mojej pracy licencjackiej, którą obecnie piszę. dobrze, że chociaż mogę mini fotorelację zobaczyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło było Ciebie zobaczyć na żywo :) niestety różne przyczyny nie pozwoliły nam się poznać, myślę, że będzie do tego okazja. Trochę mam zamiar angażować się w takie tematy. Wiadomo, że rozpoznaję siebie na fotkach, co najlepsze byłem wybrany tak z tłumu nie wiem dlaczego hehehe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a my, organizatorzy, mamy nadzieję, że się podobało:)
   chcemy, zeby takie inicjatywy stały się obowiązkowymi punktami w kalendarzach :)

   Usuń
 3. Bardzo fajne spotkanie, czekam na warsztaty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak najwięcej takich akcji! Też chciałabym by podobne spotkanie odbyło się w moim mieście - w Białymstoku :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne spotkanie :)
  Pozadrawiam i zapraszam do mnie :*

  OdpowiedzUsuń
 6. A dziś kolejny artykuł w prasie i necie o zarobkach blogerow,to brzmi jak mit ;) także prostujcie na spotkaniach te bujdy bo id czytania faktu i pudla glowa boli!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. możemy dementować, a swoi wiedzą swoje;)
   i mają sensację godną faktu:D

   Usuń
 7. Bardzo fajne spotkanie, cudowne gratisy w postaci frugo !

  OdpowiedzUsuń