Masz pomysl na event dla swojego miasta? Groupon Starter sfinansuje najlepsze!

Jak my lubimy takie akcje! Dla młodych, kreatywnych, głodnych nieszablonowych sposobów na spędzanie czasu w przestrzeni miejskiej. Zawsze i z ogromną przyjemnością, odkąd istnieje ten blog, starałyśmy się info o takich właśnie inicjatywach przemycać do naszych postów. Dlatego z przyjemnością, dzięki współpracy z platformą zakupową Groupon, możemy Wam dzisiaj przybliżyć platformę Groupon Starter i zachęcić Was, byście zgłaszali tam swoje świetne pomysły i zdobywali po 10 tysięcy złotych na ich realizację. Cóż, jak się okazuje, gdy się ma ideę i grupę znajomych, którzy potrafią ją wesprzeć, pieniądze nie zawsze muszą stanowić problem. Ale po kolei.


Co to jest Groupon Starter?
To platforma internetowa, za pośrednictwem której każdy może (do 1 września włącznie) zgłosić własną inicjatywę oraz zebrać grupę ludzi, którzy przyłączą się do Ciebie i pomogą w jej realizacji. Żaden pomysł nie jest zbyt szalony, jeśli znajdziesz ludzi gotowych Cię wesprzeć! Autorzy sześciu najlepszych pomysłów otrzymają od Groupon po 10 tysięcy złotych na ich realizację. www.starter.groupon.pl.

Jakie pomysły są w cenie?
Wsystkie, które wydają Wam się fantastyczną ideą, a brak ich w Waszych miastach. Dla kogoś super pomysłem może być gigantyczne graffiti, ktoś inny wolałby loty balonem albo modową imprezę ekologiczną. Cokolwiek przyjdzie Wam do głowy, może zostać wybrane i zrealizowane. Trzeba tylko zrobić wrażenie na jury i skrzyknąć w sieci grupę ludzi, którzy poprą Wasz pomysł.

W jakich miastach działa Groupon Starter?
Niestety nie na Śląsku! Szkoda, bo same mamy kilka pomysłów, ale czekamy na kolejną edycję (bo takowa jest w planach). Póki co, zgłaszacie pomysły dla miast: Krakowa, Poznania, Łodzi, Aglomeracji Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot), Warszawy oraz Wrocławia.

Inicjatywy i oferty. Dwie możliwości zdobycia pomocy od Groupon
Jeśli chcesz zgłosić pomysł jakiejś akcji lub wydarzenia dla swojego miasta, dodajesz je jako inicjatywę. Autorzy projektów, które wzbudzą największe zainteresowanie otrzymają od Groupon granty w wysokości 10 tysięcy złotych na ich realizację. Możesz także zgłosić własny pomysł na nową, oryginalną ofertę lokalną, której do tej pory nie było w Twoim mieście. W otwartym głosowaniu wybranych zostanie sześć najciekawszych propozycji, które zostaną włączone do portfolio ofert Groupon, a ich pomysłodawcy będą mogli bezpłatnie z nich skorzystać.

Jak się zgłosić?
Ano klikacie na stronę www.starter.groupon.pl, wybieracie czy dodajecie inicjatywę czy ofertę, klikacie co trzeba (tytuł i krótki opis) i voila! Jesteście w bazie pomysłów. 

Trzymamy kciuki!
Jeśli pomysł wydaje Wam się fajny i zechcecie dodać zgłoszenie, będzie nam bardzo miło, jeśli dacie nam znać. Zgodnie z ideą 'razem możemy więcej', chętnie poprzemy Wasze pomysły i będzie nam bardzo miło na Was zagłosować. Także czekamy na komentarze i trzymamy kciuki. No bo kto jak kto, ale czytelnicy "Bless" mają głowy nie od parady :D

3 komentarze:

  1. podjarałam się i dopiero później doczytałam, że nie ma Katowic :c

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. a pomysly innych sa mega czadowe!

      Usuń