testy koloryzacji i pielegnacji Syoss + konkurs


Śledząc ulubione programy w tv czy przeglądając portale internetowe na pewno zauważyłyście, że w ostatnim czasie marka Syoss ostro szaleje z nowościami. Wypuścili na rynek zarówno nową, nabłyszczającą serię do mycia i pielęgnacji, jak i naładowaną odżywczymi olejkami farbę do włosów Oleo Intense, która ma pozwolić nam na zawsze pożegnać się z wysuszającymi efektami farbowania. Nowości mają dość intensywną promocję, w ramach której nie tylko są oferowane w promocyjnych cenach - kampanii towarzyszy także konkurs, w którym Syoss rozdaje ponad 60 suszarek Remongton, a zwycięzcę zabiera do Habmurga, by uczynić z niego gwiazdę swego filmu promocyjnego i poddać profesjonalnej stylizacji włosów.

I teraz pytanie za 100 punktów - co "Bless" ma z tym wspólnego? Ano w ramach akcji Syossa zostałyśmy wytypowane, by nowości przetestować i sprawdzić, czy producent dotrzymuje obietnic (a te są naprawdę śmiałe - odżywka do włosów ma nabłyszczać na 10 dni, spray prostować i wygładzać przez nawet 4 doby, a farba sprawiać, że włosy będą o 90% bardziej błyszczące niż te niegdy nie farbowane). Zabieramy się zatem do mycia, farbowania (tego jestem najbardziej ciekawa - każda posiadaczka blond włosów wie, jak trudno uzyskać na tym kolorze połysk), odżywiania i układania. Rezultaty naszego mini salonu fryzjerskiego pokażemy niebawem, tymczasem mamy dla Was propozycję. Wskakujcie na stronę facebookową Syoss i bierzcie udział w konkursie - szanse na zdobycie suszarek są naprawdę duże, także do dzieła!

A oto, co trzeba zrobić, by wziąć udział...
1. Kup minimum jeden produkt marki SYOSS, w okresie od 01.07.2013 r. do 31.08.2013 r., i zachowaj oryginalny paragon.
2. Wejdź na stronę www.facebook.com/SyossPolska
3. Zostaniesz przekierowana na aplikację na Facebooku.
4. Umieść tam swoje zdjęcie z zakupionym produktem SYOSS.
5. Spośród 15 zdjęć, które otrzymają najwięcej głosów, Jury wybierze, najlepsze, którego autorka otrzyma nagrodę główną – wyjedzie do Hamburga i zostanie twarzą filmu promocyjnego SYOSS.
6. Dodatkowo codziennie Jury wybierze jedno zdjęcie, które otrzyma nagrodę dnia – profesjonalną suszarkę marki Remington.


Powodzenia Rybeczki!

5 komentarzy:

 1. ja to bym chciała różową farbę/szamponetkę/piankę koloryzującą do włosów. i NIGDZIE takiej nie ma :c

  OdpowiedzUsuń
 2. Koniecznie daj znać jak się mają włosy po farbowaniu!?
  Ciekawa jestem czy faktycznie ta nowość jest delikatnejsza dzięki olejkom.
  A blond piękny, aki skandynawski!
  Ela

  OdpowiedzUsuń
 3. już nie mogę się doczekać efektów farbowania :))

  OdpowiedzUsuń
 4. juz czekam na efekty :D

  zapraszam na nowa forme bloga, codziennie nowe stylizacje - aschaaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń