Urokliwe zapachy Yankee Candles / goodies.pl
Tym razem zabieramy Was na wycieczkę do świata dziecięcych życzeń i marzeń (bo i taki zapach Yankee Candles jest dostępny!), wspomnień z dzieciństwa i przytulnej sypialni. A wszystko to za sprawą najbardziej urokliwych, a za razem najsłodszych, zapachów świeczek przybyłych z goodies.pl.

Nie bez kozery pomagają nam w tym niedźwiedzie pluszowe, bo i one kojarzą się nam z przytulnym pokojem, w którym rozsiewa swą woń świeża pościel, i tak pięknie pachnie bawełną. To zapach Yankee, który naprawdę zachwycił nasze mamy (i pewnie i Wasze). Czuć czystość cały czas czystość w powietrzu? Bomba! Podobnie jak aromat miękkich ręczników suszonych na wietrze. Nazwy działają na zmysły i są naprawdę obłędne! Lona kolejny aromat posiada "naturalnie", a ja dodam, że faktycznie zapach pudru dziecięcego potrafi sprawić przyjemność nawet tym, dla których dzieciaki to wyłącznie kłopoty.

Na deser jeszcze dwa, bardzo jesienne. Błoga jesień to aromat łączący w sobie zapach przetworów, głównie owocowych konfitur, i przypraw. Znów zabiera mnie w podróż w czasie, do babcinej kuchni przepełnionej wonią konfitury. I jest jeszcze November Rain. Ten nieco bardziej smutny i melancholijny. Większości pewnie kojarzący się z urokliwą, ale i tragiczną historią miłosną z klipu Guns'n'Roses. Nie dajcie się zwieść... Tym razem listopadowy deszcz niech zabierze Was na wycieczkę, ot choćby do Stumilowego Lasu!11 komentarzy:

 1. Kuszą mnie te woski!:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. cały czas zabieram się za kupno i nie mogę się na jakieś konkretne zdecydować

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam!uwielbiam! Uwielbiam !clean cotton i november rain najbardsiej

  OdpowiedzUsuń
 4. ja mam słabość do november rain, budzi we mnie miłe skojarzenia ;d

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również bardzo lubię baby powder i clean cotton, są delikatne i przywołują miłe myśli :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie też kuszą szczególnie teraz gdy za oknem szaro-buro:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam te woski maja piękne zapachy jednak november rain mnie rozczarował :-(

  OdpowiedzUsuń
 8. muszę kiedyś wypróbować tych świeczek, bo różnorodność zapachowa kusi

  OdpowiedzUsuń
 9. fajnt blog

  obserwuje i licze na to samop
  http://sotheemily.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń